1,866
edits
| Line 41: | Line 41: | ||
|10,000 | |10,000 | ||
|50 [[Evolve Stones|evolve stones]] + 100,000 [[Gold|gold]] | |50 [[Evolve Stones|evolve stones]] + 100,000 [[Gold|gold]] | ||
| | |||
|- | |||
|6 | |||
|3200 | |||
|10% | |||
|10,000 | |||
|60 [[Evolve Stones|evolve stones]] + 120,000 [[Gold|gold]] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||