1,831
edits
No edit summary |
|||
Line 34: | Line 34: | ||
|10,000 | |10,000 | ||
|40 [[Evolve Stones|evolve stones]] + 80,000 [[Gold|gold]] | |40 [[Evolve Stones|evolve stones]] + 80,000 [[Gold|gold]] | ||
| | |||
|- | |||
|5 | |||
|2100 | |||
|10% | |||
|10,000 | |||
|50 [[Evolve Stones|evolve stones]] + 100,000 [[Gold|gold]] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|} | |} |