1,831
edits
Line 9: | Line 9: | ||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
| | |1200 | ||
|2% | |2% | ||
| | |2000 | ||
|10 [[Evolve Stones|evolve stones]] + 20,000 [[Gold|gold]] | |10 [[Evolve Stones|evolve stones]] + 20,000 [[Gold|gold]] | ||
|Unlocks item slot 1 | |Unlocks item slot 1 | ||
Line 18: | Line 18: | ||
|1600 | |1600 | ||
|4% | |4% | ||
| | |3000 | ||
|20 [[Evolve Stones|evolve stones]] + 40,000 [[Gold|gold]] | |20 [[Evolve Stones|evolve stones]] + 40,000 [[Gold|gold]] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
| | |2000 | ||
|6% | |6% | ||
|5000 | |5000 | ||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
|4 | |4 | ||
| | |2400 | ||
|8% | |8% | ||
|10,000 | |10,000 | ||
|40 [[Evolve Stones|evolve stones]] + 80,000 [[Gold|gold]] | |40 [[Evolve Stones|evolve stones]] + 80,000 [[Gold|gold]] | ||
| | |||
|- | |||
|5 | |||
|2800 | |||
|10% | |||
|10,000 | |||
|50 [[Evolve Stones|evolve stones]] + 100,000 [[Gold|gold]] | |||
| | |||
|- | |||
|6 | |||
|3200 | |||
|10% | |||
|10,000 | |||
|60 [[Evolve Stones|evolve stones]] + 120,000 [[Gold|gold]] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|} | |} |